Partneři

Děkujeme všem partnerům běžeckého seriálu 7 Pohoří

Hlavní partneři  běžeckého seriálu 7 Pohoří

Kari Traa není jen šampiónkou v lyžařských freestyle disciplínách se třemi medailemi z olympiád, ale také tvůrkyní úspěšné sportovní značky.

Příběh Kari začíná ve městě Voss, malém městě chyceném mezi norskými fjordy a horami, kde se narodila a vyrůstala. Její norské dědictví nejen dalo Kari talent pro sport, ale také cit pro design a vášeň pro tvořivost. Dokonce i během vrcholů své kariéry v lyžování, si Kari našla čas pro rozvíjení své kreativity. Mezi tréninkem a závody Kari začala plést kulichy a čepice pro své přátele a přizpůsobovala si svou vlastní lyžařskou výbavu. Návrhy se staly tak populárními mezi přáteli a kolegy lyžaři z celého světa, že se zrodila značka Kari Traa.

Více na forgirlsbygirls.cz.

Devold je v České republice a na Slovensku nejdéle působící norská značka specializovaná na výrobu funkčního oblečení z vlny. Přednostmi výrobků Devold je vysoká kvalita, což způsobuje, že se po zkušenostech s ostatním vlněným oblečením na trhu zákazníci k Devoldu vrací a aktivně jej doporučují. Hlavním zaměřením značky Devold je technické vlněné oblečení pro nejnáročnější outdoorové aktivity od vysokohorské turistiky po lyžování.

Devold of Norway byl založen v Norsku roku 1853, tedy před více než 160 lety. Společnost zahájila výrobu pletením vlněného oblečení především pro norské rybáře pracující v drsném prostředí severského klimatu.

Více na devold.cz.

Společnost Bergans of Norway je přední světovou outdoorovou značkou, která vyvíjí a vyrábí špičkové outdoorového a lifestylového oblečení. A nejen to, batohy Bergans získaly po léta vývoje svou neotřesitelnou pozici na absolutní špičce oboru. Jeho nápad ”nošení” batohu a jeho stabilizaci je stále základem pro všechny dnešní moderní anatomické batohy.

Značka Bergans má více než stoletou historii. Představuje ty nejkvalitnější výrobky s atraktivním a funkčním designem z Norska. V současnosti jsou v portfoliu firmy Bergans od Norway batohy, outdorové i stylové oblečení a stany, stejně jako skládací kánoe značky ALLY. Během celé doby stále intenzivně vyvíjí nové produkty.

Více na bergans.cz.

435px-HS_logo-CMYK.svg

Horská služba se již mnoho let stará o bezpečnost obyvatel a návštěvníků českých hor. Pravidelně zde poskytuje první pomoc, organizuje záchranné a pátrací akce, ale i odborné asistence u řady horských aktivit.

„Dané tratě jsme ve spolupráci s firmou Norská móda plánovali tak, aby každý běžec měl možnost otestovat svou fyzičku a možná ho závod přesvědčil, aby se stal součástí týmu Horské služby. Plánované tratě jsou totiž stejně obtížné jako fyzické zkoušky členu Horské služby.“ říká Michal Klimeš, člen Horské služby Jeseníky.

Partneři běžeckého seriálu 7 Pohoří

Svět Běhu je portál o běhání s promakanou běžeckou termínovkou závodů, tréninkovými plány na horské ultra i silniční desítky, s tipy na běžecké lokality a trasy i širokou nabídkou recenzí běžecké výbavy. Nechybí diskuze, články o zdravé výživě či orientačním běhu. To vše je Svět Běhu.

facebook
instagram