Partneři

Děkujeme všem partnerům série 7pohoří.

Firmu RaidLight založil v roce 1999 Benoit Lavale, špičkový vášnivý běžec, který se zúčastnil více než 100 ultramaratonů na všech kontinentech Země, zároveň byl součástí francouzského národního trail-runningového týmu.

Benoit Laval je nejen významným trailovým běžcem, ale zároveň i textilním inženýrem. Díky tomu už od počátku existence značky navrhuje špičkové vybavení a oblečení určené výhradně pro trail-running a ultra trail. Vybavení RaidLight dokáže perfektně pokrýt požadavky tohoto sportu, čímž si získává mnoho dalších nadšených příznivců.

435px-HS_logo-CMYK.svg

Horská služba se již mnoho let stará o bezpečnost obyvatel a návštěvníků českých hor. Pravidelně zde poskytuje první pomoc, organizuje záchranné a pátrací akce, ale i odborné asistence u řady horských aktivit.

„Dané tratě jsme ve spolupráci s firmou Raidlight plánovali tak, aby každý běžec měl možnost otestovat svou fyzičku a možná ho závod přesvědčil, aby se stal součástí týmu Horské služby. Plánované tratě jsou totiž stejně obtížné jako fyzické zkoušky členu Horské služby.“ říká Michal Klimeš, náčelník Horské služby Jeseníky a ředitel série 7 pohoří.

Aplikaci České hory, skrze kterou je možné sbírat virtuální Jetíkovy stopy, již většina návštěvníků českých hor zná. Do této chvíle byli soutěžící zvyklí na přidávání nových stop nebo na nárazové, ale bodově zvýhodněné akce, během kterých bylo možné získat vysoký počet bodů a posunout se tak „Jetíkovými kroky“ dopředu na vítězné příčky v dlouhodobé soutěži.

Nyní přichází Jetík s dětskými závody, které budou součástí běžeckého seriálu 7 pohoří, a Vy máte jedinečnou příležitost získat nejen zajímavé bodové ohodnocení, ale tentokrát jsou ve hře i super ceny.

Jetík si pro Vás připravil celkem 7 stopařských závodů po českých horách. Tyto závody nebudou jen o stopování Jetíka, ale děti se dozví, skrze sesbírané stopy, mnoho zajímavostí o dané horské oblasti.

facebook
instagram