Partneři

Děkujeme všem partnerům běžeckého seriálu 7 Pohoří

Hlavní partneři  běžeckého seriálu 7 Pohoří

Kari Traa není jen šampiónkou v lyžařských freestyle disciplínách se třemi medailemi z olympiád, ale také tvůrkyní úspěšné sportovní značky.

Příběh Kari začíná ve městě Voss, malém městě chyceném mezi norskými fjordy a horami, kde se narodila a vyrůstala. Její norské dědictví nejen dalo Kari talent pro sport, ale také cit pro design a vášeň pro tvořivost. Dokonce i během vrcholů své kariéry v lyžování, si Kari našla čas pro rozvíjení své kreativity. Mezi tréninkem a závody Kari začala plést kulichy a čepice pro své přátele a přizpůsobovala si svou vlastní lyžařskou výbavu. Návrhy se staly tak populárními mezi přáteli a kolegy lyžaři z celého světa, že se zrodila značka Kari Traa.

Více na forgirlsbygirls.cz.

Devold je v České republice a na Slovensku nejdéle působící norská značka specializovaná na výrobu funkčního oblečení z vlny. Přednostmi výrobků Devold je vysoká kvalita, což způsobuje, že se po zkušenostech s ostatním vlněným oblečením na trhu zákazníci k Devoldu vrací a aktivně jej doporučují. Hlavním zaměřením značky Devold je technické vlněné oblečení pro nejnáročnější outdoorové aktivity od vysokohorské turistiky po lyžování.

Devold of Norway byl založen v Norsku roku 1853, tedy před více než 160 lety. Společnost zahájila výrobu pletením vlněného oblečení především pro norské rybáře pracující v drsném prostředí severského klimatu.

Více na devold.cz.

Společnost Bergans of Norway je přední světovou outdoorovou značkou, která vyvíjí a vyrábí špičkové outdoorového a lifestylového oblečení. A nejen to, batohy Bergans získaly po léta vývoje svou neotřesitelnou pozici na absolutní špičce oboru. Jeho nápad ”nošení” batohu a jeho stabilizaci je stále základem pro všechny dnešní moderní anatomické batohy.

Značka Bergans má více než stoletou historii. Představuje ty nejkvalitnější výrobky s atraktivním a funkčním designem z Norska. V současnosti jsou v portfoliu firmy Bergans od Norway batohy, outdorové i stylové oblečení a stany, stejně jako skládací kánoe značky ALLY. Během celé doby stále intenzivně vyvíjí nové produkty.

Více na bergans.cz.

435px-HS_logo-CMYK.svg

Horská služba se již mnoho let stará o bezpečnost obyvatel a návštěvníků českých hor. Pravidelně zde poskytuje první pomoc, organizuje záchranné a pátrací akce, ale i odborné asistence u řady horských aktivit.

„Dané tratě jsme ve spolupráci s firmou Raidlight plánovali tak, aby každý běžec měl možnost otestovat svou fyzičku a možná ho závod přesvědčil, aby se stal součástí týmu Horské služby. Plánované tratě jsou totiž stejně obtížné jako fyzické zkoušky členu Horské služby.“ říká Michal Klimeš, náčelník Horské služby Jeseníky a ředitel série 7 pohoří.

Partneři běžeckého seriálu 7 Pohoří

Svět Běhu je portál o běhání s promakanou běžeckou termínovkou závodů, tréninkovými plány na horské ultra i silniční desítky, s tipy na běžecké lokality a trasy i širokou nabídkou recenzí běžecké výbavy. Nechybí diskuze, články o zdravé výživě či orientačním běhu. To vše je Svět Běhu.

Pivovar Holba již více než 145 let vyrábí v překrásném prostředí Jeseníků ryzí pivo z hor, známé doma i v zahraničí. Pivovar holba dodává na naše závody 7 Pohoří tento zlatavý mok, kterým mohou závodníci uhasit svou žízeň v cíli.

NUTREND je jedničkou na trhu doplňků stravy pro sportovce i pro zdravý životní styl v České republice. Díky široké nabídce si vyberou jak zákazníci, kteří hledají fitness potraviny, tak sportovci, kteří potřebují profesionální funkční produkty. Najdete nás ve fitness centrech, v 21 obchodech Nutrend stores po celé České republice a nakupovat můžete i na www.nutrend.cz

Pro závodníky běžecké série 7 pohoří jsme vybrali pramenitou vodu Nartes, která vyvěrá ze 170 m hlubokého vrtu v lesích podhůří Hrubého Jeseníku. Dále UNISPORT, koncentrát pro přípravu hypotonického sportovního nápoje, s obsahem L-karnitinu, L-alaninu a taurinu. Těšíme se na vás na závodě.

facebook
instagram