Nejlehčí bunda na podzimní běh

Nejlehčí bunda na podzimní běh

ultralight_jacket_rv094u-141_05Podzim je krásné období pro běhání, zejména pak tzv. babí léto, kdy se již výrazně ochladilo, ale slunce ještě neřeklo dost. Barvy podzimu se pak zobrazují v těch nejjasnějších odstínech. Je to však jedno z nejnevyzpytatelnějších ročních období, které sebou přináší i spousty nečekaných změn v počasí.

Bunda Ultralight Ideální volba za větrného počasí

Ani za těchto podmínek není nutné přibrzďovat v tréninku, ba naopak. Nejlehčí bunda od Raidlightu se jmenuje Ultralight a je skvělou volbou na podzimní výběhy. 100g bundu velice rychle sbalíte do integrované kapsy a dáte do batohu nebo ledvinky a běžíte. Nejvíce bundu oceníte při střídání větru a chladu podzimních dnů s posledními zbytky tepla na slunci, kdy se nechcete zapařit jaké v igelitové pláštěnce.

Nesporné výhody a detaily

Na prvním místě je rozhodně hmotnost bundy, která je při velikosti M pouhých 100 g. I tak  je bunda dokonale větru vzdorná a zároveň maximálně prodyšná. Rozepínání po celé délce bundy umožňuje velmi snadné a rychlé oblékání/svlékání, které oceníte v tempu tréninku i při závodech. Nespornou výhodou jsou výrazné reflexní detaily, které z běžce udělají nepřehlédnutelného i za šera a tmy.

Bunda Ultralight od Raidlightu má spoustu dalších vychytaných detailů (číst  zde). Ne nadarmo je bunda výsledkem několika náročného testování běžeckými profesionály.

ultralight_jacket_rv094u-141_02 ultralight_jacket_rv094u-141

facebook
instagram