Nejlepší kamarád na dlouhé tratě

Nejlepší kamarád na dlouhé tratě

RLXP_batoh

Obout běžecké boty a vyrazit na pár hodin do přírody, proběhnout se mezi vrcholy hor nebo do lesa, vypnout hlavu a na nic nemyslet. Pokud patříš mezi ty, kterým se při čtení těchto řádků začíná zrychlovat tep a nejraději by všeho nechali a vyrazili, potom pro tebe na tento výlet máme ideálního sparinga!

 

Trail XP 6/8 EVO

Lehký hydratační batoh Raid Light je svou kapacitou perfektním řešením pro delší tratě. Má spoustu funkčních detailů a je určený pro všechny, kteří si potrpí na zachování pravidelnosti pitného režimu a možnost mít s sebou vše potřebné.

Při dlouhých bězích je jasné, že komfort a funkčnost jsou těmi nejdůležitějšími vlastnostmi, které při koupi batohu řešíš. A to vše Trail XP 6/8 EVO splňuje.

RLXP_batoh_or

Batoh má v sobě zabudovaný oddělený, izotermický prostor na hydratační vak o objemu 2 l a průchodku v ramenním popruhu na hadičku. Díky tomu budeš moct doplňovat pitný režim po celou dobu tréninku, aniž by ti vak s vodou v batohu překážel. Pokud běháš s holemi, jistě oceníš elastickou šňůru na jejich uchycení. Perfektní vychytávkou jsou i kapsy na zip na bederním popruhu, kam schováš vše potřebné, pokud při tréninku řešíš každou vteřinku. Píšťalka, reflexní prvky a kapsa na termoizolační folii zase splňuje požadavky na bezpečnostní prvky každého závodu.

 

Díky vypracovanému systému kompresních elastických popruhů lze batoh stáhnout tak, aby maximálně obepínal obsah a nedocházelo tak k otřesům. Prsní a bederní popruhy pevně fixují batoh na zádech, a díky tomu bude i při tom nejdivočejším seběhu vše držet tak, jak má.
Celkový objem 8 l při váze pouhých 410 g dělá z batohu Raid Light Trail XP 6/8 EVO naprosto ideálního parťáka i na ty nejdelší horské běhy či závody!

 

Téměř všechny naše produkty, přes to, že nejsou skladem, lze objednat.
Zeptejte se nás.

 

facebook
instagram