Adéla Stránská zvítězila na hlavní trati 20+km

Adéla Stránská si zaběhla naší nejdelší trasu 20+km v Orličkách. V kategorii ženy do 39 let se umístila na krásném prvním místě!Jsme moc rádi, že máme na závodech nadšené a šikovné běžkyně, které ocení trasy tou nejčistší přírodou našich hor. Po závodě jsme Adéle položili několik otázek.

7P: Adélo , jak jsi se dozvěděla o našich závodech 7 Pohoří?

Adéla: O seriálu 7 Pohoří vím už dlouho, ale až nyní se mi závod hodil do programu. Věděla jsem, že trasy máte moc hezké a to se mi také potvrdilo.Super traily, technické seběhy a lehčí kopce nahoru.

7P: Co říkáš na organizaci závodu?

Adéla: Organizace byla pohodová a na závodě panovala příjemná a přátelská atmosféra.Trať byla výborně označená! Co bych trochu vytkla, byl počet občerstvovaček. Uvítala bych klidně 3 a také bych ocenila něco slaného a colu:)

7P: Jak často běháš?

Adéla: Běhám velmi často!Každý den , někdy i 2x.

7P: Doporučila by jsi závod ostatním? A proč?

Adéla: Závod bych určitě doporučila všem, co mají rádi měkké cestičky, horskou přírodu a nechtějí se mačkat s dalšíma tisíci lidma. Díky!